BAUSCH Artikülasyon Kağıdı Kırmızı/Mavi 200 Mikron 300 Adet

Tahmini Kargo Ulaşımı 1 ila 3 Gün Arası

Artikülasyon Kağıdı Düz Özellikleri

Farklı renk tonları ile toplam basınç dağılımını vurgulayan renk transfer kağıdıdır.

Diş hekimi saniyeler içerisinde basınç dağılımını elde edebilir.

Yüksek noktalar hemen görülür.

Bausch 200 Arikikulations kağıdının ileri renk transfer özelliği sayesinde çiğneme basınç noktaları açıkca görülür.

RENK

Kırmızı, Mavi

BAUSCH ARTİKİLASYON KAĞIDI

• Bausch 200 artikülasyon kağıdının ileri renk transfer özelliği sayesinde çiğneme basınç noktaları saniyeler içerisinde açıkca görülmektedir. 1 pakette 300 adet artikilasyon kağıdı bulunur.

Artikülasyon Kağıdı Düz

 

  • Mafsallı Kağıt Bausch Lekesiz Nal – .008″ (200 Mikron) Bausch 200 mikron Aşamalı renk aktarımına sahip Mafsallı Kağıt,
  • farklı renk tonları aracılığıyla genel basınç dağılımını vurgulayan tek kağıttır. Bisiklet ne kadar hafifse, işaret o kadar hafiftir Isırma ne kadar sert olursa, işaret o kadar koyu olur.Diş hekimi saniyeler içinde doğru basınç dağılımını kolayca elde edebilir.Yüksek noktalar hemen görülebilir ve taşlanabilir.
  • Bausch Artikülasyon Kağıtları, her prosedürde en yüksek kaliteyi ve en doğru oklüzyonu sağlar. Markalama malzemesi, patentli bir işlemle özel mikro-yapraklı kağıda gömülür. Bu Aşamalı Renk Transferi, her seferinde doğru oklüzyon elde etmenize yardımcı olur.
  • Bausch 200µ Artikülasyon Kağıdı, farklı renk tonları aracılığıyla genel basınç dağılımını vurgular. Yüksek noktalar hemen görülebildiği için saniyeler içinde kolayca doğru basınç dağılımı elde edebilirsiniz.
Shopping Cart