Sale!

Ultradent Opalescence GO 20’li Diş Beyazlatma Hazır Kalıp

Tahmini Kargo Ulaşımı 1 ila 3 Gün Arası

Ürünlerimiz ithalatçı tarafından satılmaktadır ve ithalatçı garantisi altındadır, %100 orjinaldir.

TDB (Türk Dişhekimleri Birliği) tarafından, klinikte diş hekimi tarafından yapılan diş beyazlatma işlemi için 200 Euro taban fiyatı / tavsiye edilen minimum rakam uygulaması bulunmaktadır. Bu rakamlar göz önünde bulundurulduğunda Opalescence Go son derece avantajlı kalmaktadır ve diş beyazlatmada lider olan Opalescence kesin sonuç vermektedir.

OPALESCENCE GO

%6 Hidrojen peroksit içeren hazır kaşıklı beyazlatma sistemi

BÜYÜK (20’’lik)

ÜRÜN KODU ve PAKETLEME

Opalescence Go 20’li Büyük Paket – NANE UD – 4634 ya da KAVUN UD – 3593

Opalescence Go Beyazlatma Sistemi dişlerinizi beyazlatmanın en kolay, en hızlı ve en tatlı yoludur. Opalescence Go GERÇEK BİR BEYAZLIK sağlar.

· Çok Kolay! Dişlerinizi beyazlatmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ürünün içindeki ince ve şeffaf plak dişlerinize tutunarak 60-90 dakikalık kulanım süresi boyunca dişlerinizi beyazlatır. Evet, günde sadece 60-90 dakika. İşte bu kadar basit! Televizyon seyrederken, internette gezinirken ve araba kullanırken… En az 5, en çok 10 gün kullanılmalıdır ve her bir plak tek kullanımlıktır.

· Çok Hızlı! Opalescence Go piyasadaki en güçlü ev tipi beyazlatma sistemlerindendir. İçeriğindeki yüksek hidrojen peroksit oranı (%6) sayesinde çok hızlı sonuçlar alınmasını sağlar. Bazı kişilerde sonuçlar tek bir günde bile alınabilmektedir. Opalescence Go işte bu kadar hızlıdır.

· Çok Pratik! Çok özel ve benzersiz tasarımıyla herkesin ağız yapısına rahatlıkla uyabilen çok pratik bir beyazlatma sistemidir. Kullanımı çok kolay ve rahattır. Opalescence Go’nun yenilikçi UltraFit beyazlatma plakları dişlerinize basitçe yerleşir ve çok rahat bir şekilde dişlerinizi beyazlatmanızı sağlar.

· Çok Lezzetli! Kim bu kadar etkili bir madde içeren jelin böyle lezzetli olabileceğini düşünürdü ki? Opalescence Go’ nun kavun ve nane aromaları diş beyazlatma işlemini aynı zamanda eğlenceli de kılıyor. Jelin yutulmasında da hiçbir sakınca yoktur, fakat yüksek miktarlarda yutulursa dişeti ve yanaklarda kısmen tahriş yapabilir.

· Çok Güvenli! Opalescence Go’ nun önceden doldurulmuş UltraFit plakları iki farklı jel içerir. Plağın orta kısımda yer alan beyazlatıcı jel dişleri beyazlatırken, plağın kenarlarına yerleştirilmiş bariyer jeller de dişetlerini korur. Bu bariyer jeller aynı zamanda beyazlatma jelinin diş yüzeyinde kalmasına da yardımcı olur.

· Yıllarca Kalıcı! Benzersiz formülü ve su içeriği sayesinde bir – iki haftalık değil yıllar boyunca kalıcı bembeyaz dişlere kavuşmanızı sağlar. Düğün, nişan gibi özel davetler ve özel günler öncesinde pahalı beyazlatma tedavileri yaptırmanıza gerek kalmadan çok uygun bir fiyata dişlerinizi pratik bir şekilde beyazlatabilirsiniz. Opalescence Beyazlatıcı Diş Macunu ise beyaz gülüşünüzün kalıcı olması için kullanılabilecek harika bir tamamlayıcı üründür. Sadece beyazlatmakla kalmayan aynı zamanda diğer diş macunlarına göre dişlerinize çok daha fazla güçlendiren bir üründür.

· Ve Sağlıklı! Benzerlerinden çok daha güçlü bir formüle sahip olmasına rağmen onlardan çok daha fazla koruyucu ve sağlıklıdır. Özel formülünde bulunan P. N. diğer beyazlatma sistemlerinde ortaya çıkan aşırı hassasiyet gibi sorunları engeller. İçeriğindeki ekstra florid de diş minesinin eskisinden de daha sağlıklı bir hale gelmesini sağlar. Opalescence Go dişlerin çürüklere karşı ekstra koruyucu bir özellik kazanmasını sağlar.

Tüm beyazlatma tedavileri süresince renklendirici gıdalardan (sigara, kahve, çay, kırmızı şarap, vişne suyu vb. ) uzak durmanız önerilmektedir. Tedaviniz boyunca düzenli olarak Opalescence Beyazlatıcı diş macunu ile tedavinizi destekleyebilirsiniz.

· Her bir büyük paket Opalescence Go 10 adet üst çene ve 10 adet alt çene için toplam 20 adet plak içerir.

· Öncelikle sadece üst çene plaklarını kullanarak üst çene dişlerinizi beyazlatın. Böylece alt ve üst çene dişlerinizi karşılaştırıp dişlerinizin çok kısa bir sürede ne kadar da hızlı bir şekilde beyazlamış olduğunu görebilirsiniz. Plakların üzerinde üst çene için “U” , alt çene için “L” harfleri bulunmaktadır.

· 14 yaşın altındaki çocuklarda, hamile ve emziren bayanlarda hiçbir diş beyazlatma sistemi kullanılmamalıdır.

· Ürün serin yerde muhafaza edilmeli ve mümkünse buzdolabında saklanmalıdır.

· Her yıl diş hekimlerinin oyları ile belirlenen ve “Diş Hekimliğinde Oscar Ödülleri” adıyla anılan ” Dental Townie Choice Awards 2014 ” de En İyi Ev Tipi Diş Beyazlatma Ürünü Ödülü ‘ nü almıştır. Ayrıca Amerikalı bir çok sanatçı ve Holywood film yıldızları da bu ürünü kullanarak dişlerinin bembeyaz görünmesini sağlamaktadır.

Paket içeriği:

– 20 adet Ultrafit hazır silikon plak

– 1 Adet 20ml Opalescence küçük boy diş macunu

  • Yeni eşsiz UltraFit™ plak materyali inanılmaz derecede rahat ve konforlu bir şekilde her hastanın gülüşüne kolaylıkla adapte olur.
  • Molar’dan molar’a kavrayış sayesinde jel daha çok posterior dişe temas eder.
  • Opalescence beyazlatma jeli PF (PT ve florid) içerir. Potasyum nitratın hassasiyeti azalttığı kanıtlanmıştır. Floridin de mineyi güçlendirdiği ve dişi çürüklere karşı koruduğu kanıtlanmıştır. Birlikte dişin genel sağlığını geliştirmeye yardımcı olurlar.
  • Nefis Nane, Kavun ve Şeftali aroması.
  • Kullanışlı hazır plaklar paketten çıkarılıp kullanılmaya hazırdır.
  • Optimum jel miktarı beyazlatma sonrası kolay temizleme için ayarlanmıştır.
  • Düzgün ambalajı üstün stabilite, raf ömrü ve markalaşma sağlar.

Paketinden çıkarın, Dişlerinize takın, Hafifçe emin, Dış plağı çıkartın, İç plağı oturtun 60 – 90 dk. takın.

Adım adım Opalescence Go Uygulaması:

Shopping Cart