Tetric N-Bond Universal

Tahmini Kargo Ulaşımı 1 ila 3 Gün Arası

Tetric N-Bond Evrensel Yedek Şişe 6g, tüm dağlama teknikleri ile uyumluluk özelliğine sahip, doğrudan ve dolaylı birleştirme prosedürleri için tek bileşenli, ışıkla sertleşen bir yapıştırıcıdır: self-etch, seçici-emaye-etch ve total-etch.

TANIM

 

Direkt ve indirekt restorasyonlar için yeni tek bileşenli, ışıkla sertleşen üniversal adeziv piyasaya sürülmeye hazır.

Tetric N-Bond Universal yapıştırıcı, self-etch yapıştırıcı olarak ve selektif emaye-etch prosedürleri için total-etch tekniği için uygundur. Hem kuru hem de nemli dentin substratlarına yüksek bağlanma özelliklerine sahiptir.

Evrensel olarak uygulanabilir adeziv, restoratif ve yapışkan kompozitlere güçlü bir bağ kurar ve doğrudan ve dolaylı bağlama prosedürleri için uygundur. Yapıştırıcı düşük film kalınlığında uygulandığı için indirekt restorasyonların uyum doğruluğunu bozmaz. İndirekt restorasyonların simantasyonu için dual-cure aktivatör gerekli değildir.

Tüm aşındırma teknikleri ile uyumlu
Tetric N-Bond Universal, hidrofilik ve hidrofobik özellikleri birleştirir. Neme karşı toleranslıdır, açık dentin tübüllerine etkili bir şekilde nüfuz eder ve bunları güvenilir bir şekilde kapatır. Tetric N-Bond Universal orta derecede asidik olduğundan, herhangi bir aşındırma tekniğiyle (self-etch, selektif-emaye-etch veya total-etch) uyumludur ve diş yapısı ile dental restoratif arasında optimum bir bağ sağlar.

Öngörülebilir sonuçlar
Yeni yapıştırıcı teknik toleranslı ve bağışlayıcıdır. Herhangi bir uygulama tekniğine duyarlı olmayan stabil ve homojen bir tabaka oluşturur. Kullanılan aşındırma protokolünden bağımsız olarak, yalnızca tek bir adeziv tabakası kullanılarak mine ve dentin üzerinde sürekli olarak yüksek bağlanma mukavemetleri elde edilir. Tetric N-Bond Universal’in içerdiği asetonsuz, hidrofilik solvent, dentin ve minenin optimum düzeyde ıslanmasını sağlayarak mikrosızıntı ve postoperatif hassasiyet riskini azaltır. Yapıştırıcının hidrofilik bileşenleri göz önüne alındığında, “ıslak yapıştırma” artık mutlak bir gereklilik değildir. Dentin fosforik asitle aşındırılsa ve aşırı kuru olsa bile dentine yüksek bir bağlanma gücü elde edilebilir.

Evrensel teslimat formu
VivaPen teslimat formunun basit “Tıkla” aktivasyonu, her prosedür için tam miktarda yapışkan malzemenin dağıtılmasına izin verir. Uygulamadan önce yapışkan malzemenin bir tabağa dağıtılması gerekli değildir. Böylece, artık malzeme atığı önemli ölçüde azalır. VivaPen, yakl. 190 tek diş uygulaması. Geleneksel şişe dağıtım formlarıyla karşılaştırıldığında bu, mililitre başına neredeyse üç kat daha fazla uygulama anlamına gelir.* VivaPen ayrıca geleneksel bir şişe dağıtım formunda da mevcuttur.

 

SKU 001741 Categories , Tags , , ,

İndirmek

http://mena.ivoclarvivadent.com/zoolu-website/media/document/29458/Tetric+N-Bond+Universal

Özellikleri

MENŞEİ ÜLKE:

Pakistan

marka:

PAK Martin Uluslararası

صورة ذات صلة

Shopping Cart