Sale!

dental Işınlı dolgu cihazı 1s LED 2000mw

Tahmini Kargo Ulaşımı 1 ila 3 Gün Arası

LED kür ışığı, görünür ışığa duyarlı diş malzemesini polimerize etmek için özel olarak tasarlanmış 400-500 nm arasında salınan dalga boyu ile yüksek yoğunluklu mavi ışık üretme ve iletme yeteneğine sahip bir araçtır.

LED kür ışığı, görünür ışığa duyarlı diş malzemesini polimerize etmek için özel olarak tasarlanmış 400-500 nm arasında salınan dalga boyu ile yüksek yoğunluklu mavi ışık üretme ve iletme yeteneğine sahip bir araçtır. Sıradan hafif kürleme makineleri ile karşılaştırıldığında, 1 saniyelik kür ışığı 2000mw/cm’ye kadar Bir ışık yoğunluğuna sahiptir2, bir saniyede 2 mm – 3 mm kompozit reçine tedavi edebilir, bu yüzden genellikle diş ortodonti ve kaplama operasyonlarında kullanılır.

1 saniyelik kür ışığında kullanılan sabit akım teknolojisi, pil gücünün ışık kürleme makinesinin ışık yoğunluğunun stabilitesi üzerindeki etkisini en aza indirecek, böylece kullanıcı makineyi kullandığında kompozit recini tedavi etmek için ışık yoğunluğunun sabit ve yeterli olmasını sağlayacaktır.

Buna ek olarak, 1 saniyelik kür ışığı da güçlü bir ışık modu ve normal diş dolguları için kademeli olarak güçlü bir ışık modu ile donatılmıştır. Yüksek ışık yoğunluğu nedeniyle, çalışma süresini büyük ölçüde azaltabilir ve iş verimliliğini artırabilir.

 

Categories ,

 

Ürün Bilgileri

ParametreSonuç -ları
KategoriKablosuz bir saniye led kür ışığı
MalzemeAbs
RenkMavi, Yeşil, Kırmızı, Beyaz
IşlevGüçlü; yanıp sönüyor; yavaş yavaş güçlü
Katılaştırma Derinliği1s / 3mm
Dalga boyu420 ~ 480nm
Işık Gücü10W LED ışık,2000mw/cm²’den fazla
Pil2200mAh Lityum Pil
Güç girişiAC100-240V, 50~ 60Hz
UygulamaDiş kliniği ve diş hastanesi
Garanti süresiAna birim için 2yesas; Yedek parçalar için 6 ay (hafif etiket hariç)
Teslimat süresiÖdemeden sonraki 3 iş günü içinde
Shopping Cart