Microvem Yüzey Dezenfektanı (5 Lt.)

Tahmini Kargo Ulaşımı 1 ila 3 Gün Arası

MICROVEM AF, hidroalkolik solüsyon , küvezlerde, hasta yataklarında, diş ünitelerinde, ayretörlerde , ameliyathane masaları, tıbbi ekipmanların yüzey temizliğinde , kapı kolları, merdivenler.asansörler  ve yatay, dikey, tüm yüzeylerde dezenfeksiyonunda kullanılır.
MİCROVEM AF.tıbbi cihaz ve makine yüzey temizliğini .aynı zamanda dezenfeksiyonunu etkili ve hızlı şekilde sağlayan bir üründür.MİCROVEM AF, cam, seramik, silikon, plastik (pleksiglas dahil), tahta, aliminyum ve paslanmaz çelik malzemeyle   uyumludur.
Kullanım Yeri ve Talimatı : MİCROVEM AF,tüm yatay ve dikey yüzeylere uygun.kullanıma hazır püskürtme dezenfektanıdır.30cm mesafeden püskürtülür.Temiz bir bezle yada steril bir kompres ile silinir.
Formülü : Etil Alkol (Etanol),Propan –  (İzopropil Alkol) ,  Didesi! Dimetil Amonyum  Klorür.Koruyucu Katkılar.Parfüm Aldehit ve Fenol  içermez.
Uyarılar : Yanıcıdır.Gözle temas halinde bol su ile yıkayınız .gerekirse doktorunuza başvurunuz. Ürünün raf ömrü üretim tarihinden itibaren 3 yıldır.Gerektiğinde zehir danışma merkezinin 114 nolu telefonunu arayınız.
Zehirlenme : Özel bir antidotu yoktur,semptomatik tedavi  yapılır.
ADET

, ,

MİCROVEM KLODEK SPRAY

TIBBİ CİHAZ YÜZEY DEZENFEKTANI

KULLANIM ALANI

Klodek Spray kullanıma hazır, yüksek etkili tıbbi cihaz dezenfektanıdır. Formülasyonu quarter amonyum bileşiklerine dayalıdır. Aldehit, alkol, fosfat içermeyen, anti korozif ve malzemelere dayanıklılık özelliğine sahip dezenfektandır. Klodek Spray hızlı dezenfeksiyona ihtiyaç duyulan tıbbi aletlerde kullanılır. Metaller, plastikler ile uyumludur.

KULLANIM ŞEKLİ

Püskürtme ve silme yöntemi ile dezenfeksiyon edilecek yüzey ve köşelere en az 30cm uzaklıktan, şişe dik tutulacak şekilde sprey edilmeye başlanır. Klodek Spray’ı yüzeyler tamamen ıslanıncaya kadar püskürtün, etki süresinin geçmesinden sonra hijyen bir bezle siliniz.

İÇERİK

Benzalkonyum Klorür, Didesil Dimetil Amonyum Klorür, Antikorozif Maddeler, Deiyonize Su

Shopping Cart