doğsan sütur iplik/silk 4/0

Tahmini Kargo Ulaşımı 1 ila 3 Gün Arası

  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • S3185 4/0 18mm 75cm doğsan cerrahi sütür (bir kutu görseldeki ürün gönderilecektir, bir kutu içerisinde 12 adet kullanıma hazır steril sütür ve iğne mevcuttur) Bir kutu içeriğinde: Steril halde 12 adet kullanıma hazır sütüra bağlı iğne mevcuttur. Üretim tarihi : 02/2021 Son kullanma tarihi: 02/2026 Ipek 4/0 18 3/8 keskin,75 cm Emilim :Emilmeyen Usp: 4/0 Iğne boyu: 18 mm Iğne sayısı:Tek iğne Iğne şekli/kulvar: 3/8 Iğne tipi: keskin Iplik boyu: 75 cm Tanım: ipek iplik, fibroin adı verilen organik proteinden elde edilmiş, absorbe olmayan, steril cerrahi bir ipliktir. Bu protein, bombycidae ailesinin evcilleştirilmiş türü olan bombyx mori (b.Mori) ipek böceğinden elde edilir. Ipek iplikler doğal yağ ve yapışkanlarından temizlenmek için işleme tabi tutulur. Ipek siyah renkte ve silikon ile kaplıdır. Ipek, avrupa farmakopesi (ep) ve amerika birleşik devletleri farmakopesi (usp) tarafından saptanmış absorbe olmayan cerrahi iplikler için gerekli olan tüm şartları karşılar. Ham (virjin) ipek iplik, bükülmüş ve mavi renkte usp 8/0 (ep 0.4) olarak mevcuttur. Kullanım yerleri: ipek, genel olarak yumuşak doku yaklaştırması ve/veya bağlanmasında, oftalmik ve kardiyovasküler cerrahi kullanımı da dahil olmak üzere kullanılır. Sadece tek kullanımlıktır. Etkileri: ipek iplik, dokuda önce akut inflamasyon reaksiyonuna, sonrasında da bağ doku lifi ile ipliğin yavaş yavaş kapsül içine alınmasına yol açar. Ipek iplikler absorbe edilmediği halde, vücutta (in-Vivo) ipek liflerinin zamanla bozulması, iplik mukavemetinin yavaş yavaş kaybedilmesine neden olabilir
SKU 1010303 Category Tag

doğsan sütur iplik/silk 4/0

  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Shopping Cart