İpek Sütür BOZ– 3/0

Tahmini Kargo Ulaşımı 1 ila 3 Gün Arası

İpek dental sütür, fibroin adı verilen organik bir proteinden oluşan, emilemeyen, steril, ağız, diş ve çene cerrahisi sütürüdür. İpek dental emilmeyen ameliyat iplikleri multifilament (örgülü) yapıdadır ve siyah renklidir. Doğal ipekten imal edilen cerrahi dental ipliklerin kendi doğal rengi olan ivori-fildişi de mevcuttur.

 

ADET

, , ,

İpek Dental Sütür – 3/0 – 20 mm – 1/2 Yuvarlak Gövde – 75 cm

Doğal ipek dental sütür, fibroin adı verilen organik polimerden oluşan, emilmeyen, steril cerrahi dikiş ipliğidir. Bu protein bombisida familyasının evcilleştirilmiş bombisis mori türünden elde edilmiştir. İpek cerrahi ameliyat ipliği multifilament yapıdadır, yani örgülüdür. Diş hekimleri tarafından cerrahi müdahalede bulunulan doku üzerinde geçişin ve görünürlüğünün kolaylaşması için siyaha boyanmıştır ve silikonla kaplanmıştır. Siyah boya Hematein HCK’dir (C. I.-renk indeks no. 75290).

Cerrahi ipek iplikler, Amerika Birleşik Devletleri Farmakopesi emilebilir olmayan cerrahi dikiş iplikleri monografi ve Avrupa Farmakopesi steril örgülü ipek iplik monografi şartlarına uygundur.

Yapısal Özellikler

Emilmeyen, multifilament, organik polimer fibroin

  • Kimyasal Yapısı : Organik polimer fibroin, emilmeyen, steril
  • Kaplama : Parafin mumu ve silikon
  • Doku Desteği : Kalıcı
  • Sterilizasyon : EO (Etilen Oksit)
Ağırlık100 g
Boyutlar145 × 62 × 62 cm
RenkSiyah
USP3/0
İğne Uzunluğu20mm
İğne Tipi1/2
Uzunluk75 cm
Kutudaki Adet12 Adet
Shopping Cart